Top 10 Capi Europe Blumentopf – Donice na kwiaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Capi Europe

#ad

Capi Europe, Doniczka w kształcie kuli Rib NL – ciemnobrązowa – Ø 55 x wys. 53 cm – doniczka na kwiaty – do użytku wewnątrz i na zewnątrz – odporna na warunki atmosferyczne – KDBR935

#ad
Capi Europe #ad - Każdy ma swoje własne cechy i tworzy wyjątkowy, spójny przepływ w naszej kolekcji. Te różne kolory nadają każdej doniczce swój własny charakter. Oprócz nowoczesnego wzornictwa doniczki Capi są wysokiej jakości. Nasze kolekcje nature NL opierają się na tych zjawiskach.

Made in holland doniczki można rozpoznać po rzucającym się w oczy pomarańczowym wnętrzu. Ta tekstura jest inspirowana plecioną trzciną i jej cienkimi liniami. Pomarańczowa strona wewnętrzna doniczki to nawiązanie do holenderskiej produkcji i jednocześnie warstwa izolacyjna, która chroni doniczki zimą przed mrozem, a latem przed ciepłem. Naturalne życie | natura jako inspiracja. Z zielonymi liśćmi i odcieniami, wieloma teksturami i energią. Jeśli planujesz używać doniczki na zewnątrz, należy wywiercić otwór drenażowy o średnicy co najmniej 25 mm w ziemi.

Doniczka jest w 100% wodoszczelna i dlatego idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Ta dodatkowa warstwa sprawia, że doniczka jest odporna na pękanie. Są lekkie – pomimo solidnego wyglądu – i są odporne na warunki atmosferyczne. Wyprodukowano w holandii – designerskie doniczki z kolekcji capi made in holandii są produkowane w naszej własnej fabryce w Tilburgu w Holandii.
MarkaCapi Europe #ad
ProducentCapi Europe #ad
Wysokość20.87
Długość21.65
Waga7.36
Szerokość21.65
Numer częściKDBR935
ModelKDBR935
GwarancjaLebenslang.

2. Ondis24

#ad

Wulkan, balkon, pojemność 57 l, taras, Ondis24 Donica na rośliny, donica na kwiaty antracytowa, skrzynka na kwiaty ze zbiornikiem wody, prostokątna

#ad
Ondis24 #ad - Podkreślone otwory do odpływu wody – nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz – nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo. Skrzynka na kwiaty wulkan – duża objętość roślin ok. 57 litrów – rustykalna imitacja skały. Czerwony, biały lub może pomarańczowy? W tej donicy każdy kwiat robi dobre wrażenie!2, 2 kg – łatwa zmiana – dziecinnie prosta obsługa. 79, 5 x 29, 5 x 29, 5 wys. Waga: ok. Cm. Wymiary: ok. Wytrzymałe tworzywo sztuczne – odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne – z wbudowanym zbiornikiem wody w.
MarkaOndis24 #ad
ProducentOndis24 #ad
Wysokość11.61
Długość31.3
Waga4.85
Szerokość11.61

3. BigDean

#ad

Okrągła – do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wysokość 37,5 cm, BigDean Doniczka 40 cm – wygląd rattanu – antracytowa – donica na rośliny z wkładką – rattanowa doniczka na rośliny

#ad
BigDean #ad - Wyjmowane zastosowanie – wytrzymała wkładka umożliwia wygodne sadzenie lub zmianę roślin. Szczegóły – średnica: ok. Elastyczny odpływ wody – wkładka i osłona doniczki zawierają wstępnie wycięte opcje odpływu, które można otworzyć, jeśli chcesz zadbać o drenaż.

Pojemność: ok. Do pięknej prezentacji kolorowych roślin i kwiatów. 35 l. Są odporne na promieniowanie UV, mróz i pękanie. Doniczka na kwiaty o średnicy 40 cm – nasze doniczki o średnicy 40 cm są wykonane z tworzywa sztucznego PP klasa 5. 1 x gumowa zatyczka pomoże Ci ponownie zamknąć otwór w doniczce. Wysokość: ok.

Idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wygląd rattanu – dzięki modnemu wyglądowi polirattanu nasze doniczki przyciągają wzrok na Twoim tarasie, balkonie lub w ogrodzie. 2000 g. W połączeniu z doniczką zapewnia, że rośliny nie ulegają uszkodzeniu. 37, 5 cm // materiał: tworzywo sztuczne PP polipropylen tworzywo sztuczne // Kolor: antracyt // Waga: ok. 40 cm.
MarkaBigDean #ad
ProducentThats Shopping GmbH #ad
Wysokość14.76
Długość15.75
Waga4.41
Szerokość15.75
Numer części790399

4. rg-vertrieb

#ad

Rg-vertrieb Skrzynka na kwiaty, kwadratowa, wygląd betonu, struktura niskobetonowa 300 betonu, z wkładem, donica na kwiaty

#ad
rg-vertrieb #ad - Skrzynka na kwiaty z wkładem na rośliny w 4 kolorach i 2 rozmiarach i zupełnie nowym wyglądzie betonu jest idealna na balkon, taras lub do ogrodu. Skrzynki z tworzywa sztucznego urbi to produkty o nowoczesnym wyglądzie betonu, że pielęgnacja roślin, nawet największych, jak i do użytku publicznego.

To sprawia, które idealnie nadają się zarówno do pomieszczeń wokół domu, jest o wiele łatwiejsza. Materiał: tworzywo sztuczne PP polipropylen tworzywo sztuczne,. Produkt jest sprzedawany w zestawie z wkładką wyposażoną w wygodne uchwyty. Garnki urbi są ponadto lekkie pomimo swoich rozmiarów. Z wytrzymałą wkładką do roślin z uchwytami i otworami odpływowymi,. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz, odporna na promieniowanie UV i mróz,.
Markarg-vertrieb #ad
Producentrg-vertrieb #ad

5. Pflanzwerk

#ad

75 x 40 x 40 cm, metalowa, doniczki z systemem nawadniania, szara, Pflanzwerk® ÖKOSYSTEM Kwadratowa donica na rośliny, markowa jakość premium, ochrona przed promieniowaniem UV, do użytku wewnątrz i na zewnątrz

#ad
Pflanzwerk #ad - Opcjonalnie dostępne otwory odpływowe do użytku na zewnątrz. Partner szkocy ogrodowej – optymalne zaopatrzenie w wodę do 4 tygodni. Zrównoważona i ekologiczna produkcja – wysokość/szerokość/głębokość donica: 75/40/40 cm wysokość/szerokość/głębokość wkładka do rośliny: 28, kolor: szary metaliczny, 5/35/35 cm, waga: 8 kg.

Mineralizowane podłoże do roślin jako idealne zasobniki wody i dostawca składników odżywczych. Odporna na mróz – ochrona przed promieniowaniem uv – długotrwały nawóz firmy Pflanzwerk zapewnia stały dopływ energii.

Naturalny wygląd – pełna elastyczność i komfort dzięki wbudowanym rolkom podłogowym. Doskonała analiza wody do podlewania dzięki dopasowanemu wskaźnikowi poziomu wody. Niemiecka jakość marki – ekologiczny system pflanzwerk – donica na rośliny z inteligentnym systemem nawadniania, markowa jakość premium, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
MarkaPflanzwerk #ad
ProducentPflanzwerk #ad
Wysokość29.53
Długość15.75
Waga17.64
Szerokość15.75
Gwarancja2 lata.

6. Capi Europe

#ad

Capi Europe, Doniczka w kształcie kuli Groove NL – 35 x 34 – złota – otwór Ø 29 – doniczka do użytku wewnątrz i na zewnątrz, odporna na stłuczenia – 100% nadaje się do recyklingu – KGVGB932

#ad
Capi Europe #ad - Oprócz nowoczesnego wzornictwa doniczki Capi są wysokiej jakości. Naturalne życie | natura jako inspiracja. Made in holland doniczki można rozpoznać po rzucającym się w oczy pomarańczowym wnętrzu. Doniczka nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz i jest dostarczana z dożywotnią gwarancją.

Doniczka jest w 100% wodoszczelna i dlatego idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Są lekkie – pomimo solidnego wyglądu – i są odporne na warunki atmosferyczne. Nasze kolekcje nature NL opierają się na tych zjawiskach. Z zielonymi liśćmi i odcieniami, wieloma teksturami i energią. Każdy ma swoje własne cechy i tworzy wyjątkowy, spójny przepływ w naszej kolekcji. Wyprodukowano w holandii – designerskie doniczki z kolekcji capi made in holandii są produkowane w naszej własnej fabryce w Tilburgu w Holandii.

Proces w naturze, który doprowadził nas do opracowania stałych linii tej tekstury. Ta dodatkowa warstwa sprawia, która chroni doniczki zimą przed mrozem, że doniczka jest odporna na pękanie. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Kolekcja nature groove NL jest dostępna w kolorach antracytowym, złotym i czarnym. Nowoczesne wzornictwo – nasza najnowsza tekstura "groove" jest inspirowana pionowymi rowkami w skałach i górach, kości słoniowej, które powstają w wyniku naturalnych zmian w czasie.
MarkaCapi Europe #ad
ProducentCapi Europe #ad
Wysokość13.39
Długość13.78
Waga2.89
Szerokość13.78
Numer częściKGVGB932
ModelKGVGB932
GwarancjaDożywotni.

7. Capi Europe

#ad

Doniczka kwadratowa Rib NL – ciemnobrązowa – 30 x 30 x 30 cm – doniczka do wewnątrz i na zewnątrz – KDBR902, Capi Europe

#ad
Capi Europe #ad - Warstwa izolacyjna, która chroni roślinę przed wysoką temperaturą lub zimnem. Odporna na mróz, promieniowanie UV i fracture-odporna. Wyprodukowano w Holandii, wyprodukowany w sposób zrównoważony. Lekka doniczka nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Produkt nadający się do recyklingu, wyprodukowany z polietylenu pochodzącego z recyklingu.
MarkaCapi Europe #ad
ProducentCapi Europe #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga3.95
Szerokość11.81
Numer częściKDBR902
ModelKDBR902
Gwarancja3 lata.

8. BELLE VOUS

#ad

Zestaw 40 szt. – czarne nóżki do donicy na kwiaty – antypoślizgowe, BELLE VOUS Niewidoczna doniczka z nóżkami, do średnich i dużych doniczek na rośliny pokojowe, z mocnymi samoprzylepnymi podkładkami

#ad
BELLE VOUS #ad - Dzięki temu nadają się do małych, średnich i dużych doniczek. Do ciężkich doniczek: tylko 3 z tych nóżek mogą pomieścić doniczkę o wadze do 30 kg. Dzięki temu podniesiesz doniczki z ziemi, aby nie odwracać uwagi od pięknych kwiatów. Gwarancja zwrotu pieniĘdzy gwarancji: wszystkie nasze nóżki do doniczek, tylko w przypadku, które oferujemy, są objęte 100% gwarancją zwrotu pieniędzy, gdy nie jesteś zadowolony z zakupu.

Stopki do doniczek nadają się dobrze do wszystkich popularnych marek i materiałów doniczkowych. Nogi unoszą doniczkę, dzięki czemu woda może lepiej przepływać przez doniczkę bez plam na podłodze. Przed zamocowaniem na nim stóp należy upewnić się, że oczyścisz dno doniczki. Lekkie podwyższenie doniczek poprawia cyrkulację powietrza, co jest niezwykle ważne dla zdrowia roślin.

Jeśli chcesz, aby doniczki były wyższe, zachowując przy tym subtelność, użyj podkładek dwukrotnie jeden na drugim. Fantastyczna dla Twoich roślin na balkonie. Jeśli masz wyjątkowo dużą doniczkę, po prostu użyj dodatkowych nóżek do doniczek dla większej stabilności. Jeśli tak się stanie, skontaktuj się z nami, a my zwrócimy Ci pieniądze. Każda podkładka ma średnicę 3 cm i wysokość 1, 1 cm. Wszystkie podkładki mają samoprzylepną stronę, aby zapewnić dodatkową stabilność i stabilność.
MarkaBELLE VOUS #ad
ProducentBELLE VOUS #ad
Wysokość1.57
Długość8.27
Waga0.13
Szerokość7.09
Numer częściBVOUS-IFP
Model1

9. Capi Europe

#ad

100% nadaje się do recyklingu, złote, KBGR270, doniczka do użytku wewnątrz i na zewnątrz, odporna na stłuczenia, otwór Ø 24, Capi Europe, 40 x 32, naczynie Rib NL

#ad
Capi Europe #ad - Wąskie, kości słoniowej, tańczące linie nadają tym doniczkom oprócz naturalnego wyglądu również fantazyjny akcent. Ta tekstura jest inspirowana plecioną trzciną i jej cienkimi liniami. Naturalne życie | natura jako inspiracja. Oprócz nowoczesnego wzornictwa doniczki Capi są wysokiej jakości.

Są lekkie – pomimo solidnego wyglądu – i są odporne na warunki atmosferyczne. Pomarańczowa strona wewnętrzna doniczki to nawiązanie do holenderskiej produkcji i jednocześnie warstwa izolacyjna, która chroni doniczki zimą przed mrozem, a latem przed ciepłem. Wyprodukowano w holandii – designerskie doniczki z kolekcji capi made in holandii są produkowane w naszej własnej fabryce w Tilburgu w Holandii. Ta dodatkowa warstwa sprawia, że doniczka jest odporna na pękanie.

Każdy ma swoje własne cechy i tworzy wyjątkowy, spójny przepływ w naszej kolekcji. Nowoczesne wzornictwo – tekstura "żeberka" nadaje tej doniczce naturalny wygląd. Nature rib nl jest dostępny w kolorach czarnym, antracytowym i ciemnobrązowym. Doniczka nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz i jest dostarczana z dożywotnią gwarancją. Nasze kolekcje nature NL opierają się na tych zjawiskach. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
MarkaCapi Europe #ad
ProducentCapi Europe #ad
Wysokość12.6
Długość15.75
Waga3.09
Szerokość15.75
Numer częściKBGR270
ModelKBGR270
GwarancjaDożywotni.

10. Capi Europe

#ad

KGVBL882, doniczka do użytku wewnątrz i na zewnątrz, odporna na stłuczenia, Naczynie cylinder Groove NL, czarny, 100% nadaje się do recyklingu, 35 x 38, otwór Ø 29, Capi Europe

#ad
Capi Europe #ad - Doniczka nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz i jest dostarczana z dożywotnią gwarancją. Kolekcja nature groove NL jest dostępna w kolorach antracytowym, złotym i czarnym. Jeśli planujesz używać doniczki na zewnątrz, należy wywiercić otwór drenażowy o średnicy co najmniej 25 mm w ziemi.

Są lekkie – pomimo solidnego wyglądu – i są odporne na warunki atmosferyczne. Made in holland doniczki można rozpoznać po rzucającym się w oczy pomarańczowym wnętrzu. Proces w naturze, który doprowadził nas do opracowania stałych linii tej tekstury. Oprócz nowoczesnego wzornictwa doniczki Capi są wysokiej jakości. Naturalne życie | natura jako inspiracja. Nowoczesne wzornictwo – nasza najnowsza tekstura "groove" jest inspirowana pionowymi rowkami w skałach i górach, kości słoniowej, które powstają w wyniku naturalnych zmian w czasie.

Doniczka jest w 100% wodoszczelna i dlatego idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Ta dodatkowa warstwa sprawia, że doniczka jest odporna na pękanie. Pomarańczowa strona wewnętrzna doniczki to nawiązanie do holenderskiej produkcji i jednocześnie warstwa izolacyjna, która chroni doniczki zimą przed mrozem, a latem przed ciepłem. Z zielonymi liśćmi i odcieniami, wieloma teksturami i energią.
MarkaCapi Europe #ad
ProducentCapi Europe #ad
Wysokość14.96
Długość13.78
Waga3.9
Szerokość13.78
Numer częściKGVBL882
ModelKGVBL882
GwarancjaDożywotni.