Top 10 Putzeimer Mit Wischmop – Domowe mopy do sprzątania na mokro i sucho

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sousnous

#ad

Do mopa O-Cedar Triangle Spin, głowice mopa z mikrofibry do wszystkich, Sousnous 6 sztuk mopa do mopa z głowicą uzupełniającą, głowice do mopa obracającego się o 360 stopni, 2 w 1 EasyWring&Clean

#ad
Sousnous #ad - Po czyszczeniu podłogi nie pozostają żadne plamy z wody. Umożliwia łatwe usuwanie kurzu i brudu spod mebli oraz w narożnikach i szczelinach. Szerokie zastosowanie - najlepiej nadaje się do podłóg o gładkiej powierzchni, podłogi laminowane, podłogi marmurowe i inne szczelne podłogi twarde.

Ten zestaw zawiera 6 zapasowych głowic do mopa i 1 podstawę z tworzywa sztucznego do mopa trzonek mopa nie wchodzi w zakres dostawy. 100% zadowolenia postępuj zgodnie z instrukcją może nie być dostępna w języku polskim i możesz szybko i łatwo wymienić głowicę mopa. Zalecamy wymianę głowicy mopa co 2 miesiące. Do użytku na mokro i na sucho głowica mopa z mikrofibry można prać w pralce i nadaje się do ponownego użytku. Super chłonna nasza wymienna głowica wirowa składa się w 100% z włókna z mikrofibry z miękkimi chłonnymi nićmi, bez trudu usuwa uporczywe zabrudzenia i nie rysuje powierzchni podłogi.

Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Głowica mopa obracana o 360 stopni - nasz wkład do mopa z drewna cedrowego jest idealnie kompatybilny z trójkątnym, grubym i trwałym, obrotowym mopem, łatwym do zainstalowania. Miękka głowica mopa nie rysuje, płytki ceramiczne, takich jak podłogi drewniane, dzięki czemu można jej również używać do czyszczenia samochodu lub okien. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych głowic mopa, skontaktuj się z nami. Oferujemy usługi zwrotu i wymiany.
MarkaSousnous #ad
ProducentSousnous #ad
Numer częściTUOBT001
Model001

2. Vileda

#ad

1, opakowanie, Vileda SuperMocio 3 Action wymienna końcówka mopa, 3D, 2 sztuki

#ad
Vileda #ad - Czerwone, welurowe powleczenie zapewniające lepsze, zwiększone o 30% pochłanianie okruchów i włosów. System easy click ułatwiający wymianę głowicy. Podwójne opakowanie dla systemów SuperMocio. Trzy aktywne strefy: granatowe włókna z mikrofibry do usuwania tłuszczu, czerwone do szorowania bez wysiłku nawet uporczywych zabrudzeń i jasnoniebieskie, szczególnie chłonne paski z włókniny.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość1.18
Długość5.12
Waga0.42
Szerokość5.12
Numer części122615
Model122615

3. Leifheit

#ad

Idealna do parkietu,, Leifheit 2-częściowy zestaw pokrowców na mop Profi XL super miękkie do delikatnych podłóg, nakładka wymienna ze specjalnymi włóknami, wycieraczka do minimalnej absorpcji wody

#ad
Leifheit #ad - Wielokrotnego użytku – w celu wielokrotnego użytku z optymalną wydajnością poszewkę można prać w temperaturze 60°. Zapewnia to najlepszą moc czyszczenia i trwałość. Specjalna obróbka zapewnia czyszczenie podłogi bez zarysowań.

Brak zarysowań – dzięki kształtowi pętli ta poszewka na mop idealnie nadaje się do bardzo wrażliwych podłóg. Można go łączyć z mopem Profi XL jako zestaw wycieraczek. Zakres dostawy – leifheit 2-częściowy zestaw pokrowców na mopy, szerokość wycierania 42 cm, super miękkie do podłóg drewnianych, wyprodukowano w europie, można prać w temperaturze 60°, Profi XL, kompatybilne z mopem Profi XL, numer artykułu 55157.

Wycieranie na sucho – przy minimalnej absorpcji wody ściereczka jest optymalna do delikatnych parkietów, laminatów i korka. Ze specjalnymi włóknami – powłoka do wycierania jest wykonana ze specjalnego składu włókien ze 100% poliestru. Może być również stosowany jako mop do płytek.
MarkaLeifheit #ad
ProducentLeifheit AG #ad
Numer części55157
Model55157

4. Vileda

#ad

2 sztuki, Vileda Turbo Zapasowa głowica zapasowa 2 w 1 EasyWring & Clean

#ad
Vileda #ad - Trójkątna płyta wycieraczek – głowica mopa jest wyposażona w trójkątną płytę wycieraczek z elastycznym przegubem, dzięki czemu dokładnie czyści również pod niskimi meblami, wzdłuż krawędzi i w narożnikach.

Do wszystkich twardych podłóg – głowica mopa usuwa uporczywe i tłuste zabrudzenia ze wszystkich twardych podłóg, takich jak laminat, a nawet delikatne materiały, płytki, linoleum, takie jak parkiet i inne drewniane podłogi. Usuwa ponad 99% bakterii * – dzięki innowacyjnemu materiałowi z mikrofibry mop Vileda Turbo 2 w 1 usuwa ponad 99% bakterii tylko wodą, bez chemicznych środków czyszczących.

20% większa absorpcja cząstek – czerwone włókna mopa z mikrofibry pochłaniają do 20% więcej brudu, kurzu i włosów z twardych podłóg, podczas gdy białe włókna usuwają tłuszcz i uporczywe zabrudzenia. Do wszystkich mopów vileda – wymienna głowica vileda turbo 2 w 1 w dwupaku może być używana ze wszystkimi mopami Vileda z Vileda Turbo i wycieraczką Vileda Easy Wring & Clean.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość2.76
Długość11.81
Waga0.5
Szerokość10.63
Numer części152545
Model152545
Gwarancja24 Miesięcy

5. Vileda

#ad

Kolor liliowo-biały, 1 szt. w opakowaniu, idealne do twardych podłóg, Vileda Turbo 3 w 1 EasyWring&Clean mop zapasowe głowice do mopa z mikrofibry z włóknami siłowymi do zestawów Vileda Turbo

#ad
Vileda #ad - Do wszystkich twardych podłóg – głowica mopa może być używana na wszystkich twardych podłożach, takich jak drewno, płytki, linoleum i wiele innych. Vileda turbo, vileda Turbo Smart i Vileda Easy Wring & Clean.

Do wszystkich systemów mopa obrotowego vileda – wymienny mop Turbo 3 w 1 jest kompatybilny ze wszystkimi systemami mopa odrzutowego Vileda jak np. Czysty przez 6 miesięcy – mop można bez problemu prać w pralce w temperaturze 30°C bez utraty mocy czyszczenia. Podkładka z mikrofibry i włókna usuwają nawet uporczywe zabrudzenia i plamy. Zaawansowana technologia mikrowłókien – głowica do mopa Turbo 3 w 1 składa się z mikrofibry, powerpada i dodatkowych włókien, które razem zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia.

Po około 6 miesiącach głowica mopa powinna zostać wymieniona. 40% większa moc czyszczenia – mop vileda turbo 3 w 1 łączy w sobie właściwości naszej najlepszej płaskiej wycieraczki z najlepszymi mopami obrotowymi i usuwa ponad 99% bakterii* tylko wodą.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość11.81
Długość2.17
Waga0.33
Szerokość8.66
Numer części167750
Model4023103227439
GwarancjaBrak gwarancji.

6. Vileda

#ad

30% mikrofibry, bardzo chłonny, 1, opakowanie, Vileda SuperMocio Soft mop zapasowy

#ad
Vileda #ad - Mop zapasowy do systemów SuperMocio. Skuteczny w pozbywaniu się tłustych plam i zanieczyszczeń. Z 30% z mikrofibry dla wyjątkowej chłonności 50% wiskoza, 30% poliester mikrofibra, 20% polipropylen. Z systemem easy Click dla łatwiejszej wymiany głowicy. Z włóknami włókniny dla zebrania nawet najmniejszych cząsteczek brudu.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda GmbH #ad
Wysokość1.18
Długość5.12
Waga0.22
Szerokość5.12
Numer części11099
Model11099

7. Leifheit

#ad

Leifheit 55122 ściereczka do mopa z mikrowłókien

#ad
Leifheit #ad - Dzięki temu można go bez problemu ponownie użyć. Wszechstronne zastosowanie – niezależnie od tego, czy do mycia w łazience, salonie czy w kuchni – pokrowiec zamienny Leifheit idealnie nadaje się do wszystkich gładkich podłóg w całym domu.

Praktyczny zakres dostawy – leifheit profi micro duo, obicie wycieraczki z mikrofibry, wyprodukowano w Europie, ze specjalnym włosiem, 75% poliester z 25% poliamidem, numer artykułu 55122. Możliwość wielokrotnego prania – pokrowiec na mop podłogowy można prać w temperaturze 60°C bez utraty chłonności. Innowacyjne wykonanie – pokrowiec na mop podłogowy jest wykonany z mikrofibry z rzędami lekko podwyższonego specjalnego włosia i zapewnia promienną czystość, również w fugach.

Idealne czyszczenie – pokrowiec mopa jest bardzo chłonny i wyjątkowo odporny na czyszczenie, dzięki czemu bez problemu wchłania wszystkie cząstki brudu i kurzu i utrzymuje je bezpiecznie.
MarkaLeifheit #ad
ProducentLeifheit #ad
Numer części55122
Model55122

8. MAM

#ad

MAM Professional 42 cm uchwyt do mopa ze stali szlachetnej Made in Germany 3 x mop do podłogi uchwyt pasuje do mopów HaRa

#ad
MAM #ad - Uchwyt składany ze stali nierdzewnej jest wykonany w jednej z najlepszych niemieckich hut stali; możliwość obracania we wszystkich kierunkach, uchwyt składany najwyższej klasy.

Mam składany uchwyt z profesjonalnej stali szlachetnej 42 x 9 cm Made in Germany. 3 x mam profesjonalny bawełniany mop o wymiarach wewnętrznych 42 x 10 cm. Obrotowy z profesjonalnym teleskopowym trzonkiem z aluminium 170 cm, długość 95 cm -170 cm, wysuwany. Ciereczki do podłogi są bardzo dobrej jakości, można je prać w temperaturze do 95°, włosy i kłaczki, nadają się do wszystkich uchwytów do mopów o wymiarach 42 x 9 cm Ha-Ra, są trwałe i niezawodnie wchłaniają brud, Leifheit itp.
MarkaMAM #ad
Producentwischmop-discount #ad

9. Vileda

#ad

, biały/czerwony, 1er pack, Vileda Turbo 2in1 nakładka do mopa, standard,

#ad
Vileda #ad - Usuwa ponad 99% bakterii * – dzięki innowacyjnemu materiałowi z mikrofibry mop Vileda Turbo 2 w 1 usuwa ponad 99% bakterii tylko wodą, bez chemicznych środków czyszczących. Trójkątna płyta wycieraczek – głowica mopa jest wyposażona w trójkątną płytę wycieraczek z elastycznym przegubem, dzięki czemu dokładnie czyści również pod niskimi meblami, wzdłuż krawędzi i w narożnikach.

Do wszystkich mopów vileda – mop vileda turbo 2 w 1 może być używany ze wszystkimi mopami Vileda z Vileda Turbo, Vileda Turbo Smart i Vileda Easy Wring & Clean. Do wszystkich twardych podłóg – głowica mopa usuwa uporczywe i tłuste zabrudzenia ze wszystkich twardych podłóg, płytki, takich jak laminat, linoleum, a nawet delikatne materiały, takie jak parkiet i inne drewniane podłogi.2

20% większa absorpcja cząstek – czerwone włókna mopa z mikrofibry pochłaniają do 20% więcej brudu, kurzu i włosów z twardych podłóg, podczas gdy białe włókna usuwają tłuszcz i uporczywe zabrudzenia.
MarkaVileda #ad
ProducentVileda #ad
Wysokość2.17
Długość11.81
Waga0.22
Szerokość11.81
Numer części151608
Model151608
Gwarancja24 Miesięcy

10. Swiffer

#ad

Wycieraczka chroniąca przed kurzem, sierścią zwierząt i alergenami 1 opakowanie, Swiffer Zestaw mopów i ścierek podłogowych pręt podłogowy + 8 suchych ściereczek + 3 wilgotne ściereczki podłogowe

#ad
Swiffer #ad - Szybkie i łatwe wycieranie podłogi. Swiffer suche ściereczki do podłóg wchłaniają 3 x więcej kurzu, brudu i włosów i zamykają je, zgodnie z tradycyjną szczotką. 1 mop swiffer + 8 suchych ściereczek podłogowych + 3 wilgotne ściereczki do podłogi. Jedyna w swoim rodzaju struktura 3D suchych ścierek podłogowych dopasowuje się do powierzchni podłogi. Swiffer wilgotne ściereczki podłogowe z mocną, rozpuszczającą brud formułą czyszczącą. Głowica obrotowa 360° do trudno dostępnych miejsc, takich jak pod łóżkiem lub sofą.
MarkaSwiffer #ad
ProducentProcter & Gamble #ad
Wysokość12.4
Długość4.92
Waga0.37
Szerokość3.11
Numer części81701280
Model8001841276113