Top 10 Thermometer Aussen App – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Inkbird

#ad

INKBIRD IBS-TH5 termometr Wi-Fi, biura, higrometr z funkcją pogody i prognozą w czasie rzeczywistym, powiadomienia o alarmie, do domu, elektroniczny wskaźnik atramentu, pokoju, sterowanie aplikacją

#ad
Inkbird #ad - Wykorzystuje wiodący na świecie szwajcarski czujnik sensirion, 8% wilgotności względnej, 1°f i dokładnością wilgotności ±1, z dokładnością temperatury ±0, który jest stabilny i niezawodny; pomiar temperatury i wilgotności jest wyjątkowo dokładny, 2°c ±0, co można zmierzyć w ciągu zaledwie 1 minuty. Można raz zaktualizować dane i mieć oko na zmiany temperatury i wilgotności powietrza.

Może być również używana jako domowa stacja pogodowa, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić prognozę pogody na jutro; pasek wyświetlania komfortu otoczenia na urządzeniu zapewnia, aby wyświetlać lokalną pogodę w czasie rzeczywistym, że rodzina jest zawsze w przyjemnym stanie. Specjalnie opracowana ocena przeżycia wirusa grypy może w odpowiednim czasie utrzymać rodzinę z dala od grypy. Obsługuje funkcję połączenia wi-fi 2, 4 g, a wszystkie dane można wyświetlić w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji INKBIRD. Obsługuje powiadomienia w czasie rzeczywistym, symbole ostrzegawcze ekranu i wiele funkcji alarmowych z sygnałami dźwiękowymi na urządzeniu, dzięki czemu możesz podjąć środki ochronne na czas i zawsze utrzymać zdrowe, aby zdusić niebezpieczeństwo w zarodku, bezpieczne i komfortowe środowisko życia Twojej rodziny.

Użytkownicy mają niezależne i bezpieczne konto ochrony danych i mogą przez dwa lata bezpłatnie eksportować zapisywane w chmurze zapisywane w chmurze. Czujnik temperatury wewnętrznej i wilgotności powietrza osiem w jednym, wielofunkcyjna konstrukcja zapewnia wszechstronne wrażenia; można wyświetlać wiele danych jednocześnie, pogoda, takich jak zegar, wilgotności powietrza i komfortu otoczenia, dzień tygodnia, data, ocena przeżywalności wirusów grypy i temperatury, aby sprostać Twoim potrzebom w codziennym życiu.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Wysokość1.26
Długość4.25
Szerokość3.54
Numer części‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49W-3 cyfrowy mini termohigrometr, 3 sztuki, termometr pokojowy, termometr wewnętrzny, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem Smiley

#ad
ThermoPro #ad - W salonie, biurze i magazynie. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, sypialni, pokoju dziecięcym, np.

Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, śmiejącą się i smutną twarzą, niezależnie od tego, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Energooszczędne baterie: 3 x baterie aaa 1, 5 v wchodzą w zakres dostawy; baterie zwykle wystarczają na okres użytkowania od 18 do 24 miesięcy. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.23
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-3-W
ModelTP49-3

3. ThermoPro

#ad

Do szklarni, ThermoPro TP49 cyfrowy mini termohigrometr, salonu, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem uśmiechnięcia, biały, higrometr wewnętrzny

#ad
ThermoPro #ad - Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, np. W salonie, sypialni, w których przebywasz przez większość czasu, pokoju dziecięcym, biurze i magazynie. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.09
Szerokość1.49
Numer częściTP49
ModelTP49

4. ThermoPro

#ad

2 sztuki, termometr pokojowy, ThermoPro TP49-2 Mały cyfrowy higrometr, termometr dla gadów, monitor temperatury i wilgotnościomierz dla wygody biura w domu, termometr wewnętrzny

#ad
ThermoPro #ad - Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. W salonie, pokoju dziecięcym, w których przebywasz przez większość czasu, sypialni, biurze i magazynie. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, np. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni.

Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.15
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-W-2
ModelTP49-2

5. DOQAUS

#ad

DOQAUS Termometr z higrometrem wewnętrznym, ogrodu, wilgotność powietrza, duży ekran LCD z dotykowym podświetleniem, cyfrowy termohigrometr 3,05", termometr pokojowy do domu, ładowanie typu C, biura

#ad
DOQAUS #ad - Praktyczne jest to, że wewnętrzny termometr pokojowy można przymocować do kuźni za pomocą magnesu. Bateria litowa 200 mah, może być używana przy pełnym naładowaniu przez 2-3 miesiące. Duży wyświetlacz lcd o przekątnej 3, 05" i wyraźniejszy odczyt - termometr wewnętrzny jest wyposażony w przejrzysty wyświetlacz lcd o przekątnej 3, łatwy do odczytania.

Na przykład: kuchnia, lodówka. Inteligentna konstrukcja z białym podświetleniem termometr wewnętrzny i higrometr jest wyposażony w czuły przycisk dotykowy do podświetlenia tła na lunecie bezpośrednio nad / na górze wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu można wygodnie włączyć podświetlenie tła przy słabym oświetleniu, co ułatwia odczyt. Zakres pomiaru temperatury: -50°c ~ 70°c -58°f ~ 158°f, temperatura jest dokładna do ± 1, szklarni, pokoju dziecięcego, dokładność wilgotności: ± 2%. Termometr i higrometr wyświetla maksymalną i minimalną wilgotność powietrza oraz zapisy temperatury w każdym czasie i ostatnich 24 HRS.

Zapewnia szybszy i dokładniejszy pomiar. Z baterią litową do wielokrotnego ładowaniatermometr z higrometrem przejmuje system zarządzania ładowaniem typu C, dzięki czemu nie musisz się już martwić o używanie baterii. Trzy elastyczne metody umieszczania termometr pokojowy wewnątrz można umieścić bezpośrednio na biurku za pomocą składanego uchwytu z tyłu lub zainstalować na ścianie za pomocą otworów do zawieszenia z tyłu termometru pokojowego i higrometru. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po kolejnych 10 sekundach, co pozwala zaoszczędzić więcej energii.
MarkaDOQAUS #ad
ProducentDOQAUS #ad
Wysokość0.59
Długość2.99
Waga0.15
Szerokość2.87
Numer częściHM5
ModelHM5

6. U UNNI

#ad

Termometr radiowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz z 3 czujnikami zdal

#ad
U UNNI #ad - Opatentowana technologia – u unni posiada zaawansowaną opatentowaną technologię bezprzewodową, która zapewnia większą moc i stałą transmisję danych.
MarkaU UNNI #ad
ProducentU UNNI #ad
Numer częściUN0582

7. X-Sense

#ad

Kompatybilny z Alexa, zasięg 500 m, X-Sense Termometr z higrometrem Wi-Fi, bezpłatny eksport danych, 4 czujnikami i 1 stacją, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji

#ad
X-Sense #ad - Wymiary: 3, 5 x 2, 4 cm. Wskazówka: upewnij się, 4 ghz, że połączenie odbywa się przez Wi-Fi 2, ponieważ urządzenie nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz. Ustawienia alarmu są dostępne na stacji bazowej. Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski.

Niezawodny diagram i statystyki: analizuj dane dotyczące temperatury i wilgotności za pomocą naszej aplikacji X-Sense Home Security, dzienne i godzinowe. Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%.

Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału. Aplikacja posiada również funkcję kalibracji danych jednym kliknięciem, a dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze Amazon, aby zapewnić ochronę danych bez ryzyka naruszenia danych. Bezpłatne przechowywanie danych i eksport: ciesz się swobodą zapisywania i eksportowania danych jako plików. Csv do szczegółowej analizy środowiska. Idealny do humidorów, 2 x 9, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość3.7
Długość1.38
Waga0.93
Szerokość0.87
Numer częściSTH55
ModelSTH55

8. FENSOL

#ad

Szklarni, 3 sztuki, salonu, miernik wilgotności powietrza, do pokoju dziecięcego, termometr pokojowy z wskaźnikiem uśmiechnięcia, biura, cyfrowy mini termometr LCD, Termometr z higrometrem wewnętrznym

#ad
FENSOL #ad - 3 metody mocowania: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Zasilany przez cr2032 bateria wchodzi w zakres dostawy, czas pracy baterii do 12 miesięcy. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -10℃~70℃.

Dokładność odchylenia pomiaru wilgotności: ± 5% wilgotności względnej. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: za pomocą cyfrowego mini termometru wilgotności możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, pokoju dziecięcym, piwnicy, magazynie, łazience, np. Inteligentny cyfrowy termometr-higrometr: mini cyfrowy higrometr posiada 2 symbole. Jeśli wilgotność powietrza wynosi od 40% do 70%, wilgotnego powietrza w celu odpowiedniego ustawienia nawilżacza lub osuszacza i zapewnienia, pojawia się uśmiechnięta twarz.

Dokładność pomiaru temperatury: ± 1℃, zakres pomiaru wilgotności wewnątrz i na zewnątrz: 10% RH-99% RH. Jeśli wilgotność powietrza jest niższa niż 40% lub wyższa niż 70%, aby szybko powiadomić o stanie suchego/wygodnego, wyświetlany jest niezadowolony, że zawsze będziesz mieszkać w najwygodniejszym otoczeniu. Dzięki wbudowanemu magnesowi higrometr wewnętrzny można również przymocować do metalowej powierzchni. Przejrzysty wyświetlacz lcd: termometr pokojowy zapewnia wyświetlacz temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dużymi cyframi na 2, 1-calowym ekranie LCD, dzięki czemu można odczytać termometr z dowolnego kąta i z każdej odległości.
MarkaFENSOL #ad
ProducentFENSOL #ad
Numer częściYZ6050
ModelYZ6050

9. GoveeLife

#ad

Przechowywanie danych do domu, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, monitorowanie temperatury z aplikacją, szklarni,

#ad
GoveeLife #ad - Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart.

Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza. Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń.

Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm. Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104001
ModelH5104

10. Fischer

#ad

Fischer termometr, 30 x 10,3 x 10 cm, stal nierdzewna

#ad
Fischer #ad - Zakres pomiaru: od -35 do +55°c; dokładność pomiaru: ± 2; skala: 1 °C. Obudowa ze stali nierdzewnej. Wymiary: średnica: 103 mm, wysokość: 20 mm. Osłona ze szkła mineralnego.
MarkaFischer #ad
ProducentFischer #ad
Wysokość3.94
Długość11.81
Waga0.17
Szerokość4.06
Numer częściFischer_117.01
ModelFischer_117.01